Certifikácia

 

Testovanie a certifikácia

Rúško a polomaska Ambrela AG+ spolu s antibakteriálnym gélom s aktívnym striebrom nie sú podomácky vyrobené produkty. Sú to prémiové produkty. Ich výroba podliehala niekoľkomesačnému testovaniu a následnej certifikácii.

Naše produkty spĺňajú požadované predpisy a ochranné normy.

Vykonané testy

Na rúško Ambrela AG+ bol vykonaný test Bacterial Filtration Efficiency (BFE) a Delta P v svetovo uznávanej NELSON Laboratories USA, dňa 21.5.2020. Výsledok ukázal 99,60% filtračnú účinnosť pre aerosólové častice priemernej veľkosti 3,2 μm.

Testovali sme aj účinnosť aktívneho striebra. Test vykonal TZU (textilní zkušební ústav) v akreditovanom skúšobnom laboratóriu dňa 15.5.2020. Výsledok ukázal 99,99% účinnosť aktívneho striebra.

Vykonali sme tiež skúšky kožnej znášanlivosti, skúšky dráždivosti a skúšky alergizácie. Rúško neobsahuje sklenené vlákna ani iné alergizujúce substancie. Jediný alergén je striebro.

Na výrobu rúška sa používa iba certifikovaný, ekologický materiál. Ide o 100% netkanú textíliu s aktívnym striebrom. Rúško je teda ľahké, jemné, bez zápachu a šetrné k pokožke.

Antibakteriálny gél neobsahuje žiadne dráždivé a chemické prípravky. Je vyrobený z vody, zahusťovacích látok a certifikovanej prímesi aktívneho striebra.