Plošná dezinfekcia Vital Oxide

Dezinfekčný prostriedok s účinnosťou 99,999% pre domácnosti, priemysel a nemocničné prostredie

Vital Oxide je povrchová dezinfekcia vytvorená na vodnej báze s extra silným účinkom. Neobsahuje alkohol.

Produkt je klasifikovaný ako šetrný k životnému prostrediu aj k pokožke.

Po aplikácii sa mení na jednoduchú soľ a nezanecháva škodlivé látky. Stačí ho nastriekať na povrch, nechať účinkovať a následne voľne vyschnúť. Nie je potrebné rozotieranie ani používanie rukavíc. Dezinfekcia nezapácha.

Vital Oxide likviduje 40 druhov vírusov, baktérií a plesní. Produkt je schválený americkou agentúrou pre ochranu životného prostredia EPA na použitie proti koronavírusu. Covid-19 likviduje už do 10 minút po aplikácii. Obsahuje komponenty, ktoré zmenšujú veľkosť svojich častíc, čím dokážu aktívne prenikať aj do tvrdých pórovitých povrchov. Preto je táto dezinfekcia účinná proti patogénom prenášaným vzduchom.

Preukázateľne likviduje chrípku, hepatitídu typu A, B, C, ebolu, H1N1, MRSA, HIV a ďalšie

Vital Oxide je schválený organizáciou Health Canada a Ministerstvom Hospodárstva Slovenskej republiky.

Na ministerstve hospodárstva SR je tento biocídny produkt registrovaný pod číslom bio/612/D/CCHLP.

Vo všetkých 50 štátoch a Portoriku je registrovaný na EPA (Environmental Protection Agency) pod číslom 82972-1.

Prelomová technológia ponúka 7 riešení v 1 produkte

  • Čistí vzduch z klimatizácie, vykurovania a vzduchotechniky. Bez akejkoľvek mikrobiálnej kontaminácie likviduje baktérie, plesne a iné huby, čím navyše zaisťuje kvalitný vzduch.
  • Hypoalergénny prípravok. Eliminuje alergény na domáce zvieratá, ako aj roztoče a šváby. Dezinfekcia je vhodná priamo na posteľnú bielizeň.
  • Riešenie pre gastronómiu a styk s potravinami. Do 60 sekúnd dezinfikuje povrchy prichádzajúce do styku s potravinami. Nezanecháva na nich škodlivé látky a nemení chuť potravín. Pri kontakte povrchu s jedlom nie je potrebné žiadne opláchnutie.
  • Riešenie pre nemocnie, domácnosti, priemysel. Likviduje 40 druhov vírusov, baktérií a plesní. Neobsahuje prchavé zlúčeniny.
  • Bezpečne likviduje plesne na širokej škále povrchov od stien, mramoru, plastov po koberce. Následne bráni zvyškovým spóram plesní ešte do 7 mesiacov.
  • Neutralizuje zápachy z odpadkov, dymu, varenia, septiky, moču a podobne. Nemá žiadne maskovacie ani vonné látky. Dezinfekcia je bez zápachu.
  • Dezinfikuje rôzne mäkké povrchy ako je čalúnený nábytok, záclony, tkaniny, interiér automobilov a podobne.

Dezinfekcia Vital Oxide je dostupná v 3 koncentráciách:

  • 200ppm pre bežné používanie a gastronómiu
  • 333ppm pre použitie v komerčných priestoroch a priemyselných priestoroch
  • 2000ppm pre použitie v nemocničnom prostredí
Kúpiť produkt

4 veľkostné balenia

500ml s rozprašovačom

5 000ml

10 000ml

25 000ml

Kúpiť produkt

Služba plošnej dezinfekcie

Ponúkame službu kompletnej dezinfekcie priestorov formou elektrostatického nástreku. Tekutina Vital Oxide sa za pomoci elektrostatickej pištoli nabije mínusovým pólom. Po nástreku sa látka magneticky natiahne na aplikované miesto, ktoré je prirodzene plusovým pólom. Dezinfekciu vykonáva tím vyškolených odborníkov.