Riešenia šité na mieru

 

Ponúkame riešenia šité na mieru a možnosť výberu podľa vlastných preferencií.

Rúška a polomasky ambrela AG+ ponúkame v základnej - jednofarebnej línii s vysokou priedušnosťou a v dizajnovej línii s rôznymi vzormi. Ponúkame tiež detské rúška s detskými motívmi. Pri odbere od 100 kusov ponúkame aj personalizovanú líniu, kde si môžete vybrať vlastné farebné prevedenie a potlač loga alebo textu.

Ponúkame aj ekonomicky výhodné balenie tzv. economy pack, kde sú rúška balené po 30 ks v jednom sáčku. Zákazník tým pádom získava ďalšie finančné zvýhodnenie.

Vo viacerých variantách ponúkame aj antibakteriálne gély s aktívnym striebrom. Konkrétne je to vreckové balenie - 50ml a 100ml, balenie pre domácnosti a menšie podniky  - 250ml a 500ml a veľkoobjemné balenie s dávkovačom o objeme 1000ml.

Každé rúško a polomasku balíme samostatne v priehľadnom obale s príbalovým letákom. Od 10 ks a 25 ks balíme rúška do prémiových krabičiek.

V našej ponuke nájdete aj plošnú dezinfekciu Vital Oxide v koncentrácii 200ppm, 333ppm a 2000ppm. Vo veľkostných baleniach 500ml, 5 000ml, 10 000ml a 25 000ml.

Cena na mieru

Minimálny odber pre rúško, gél a dezinfekciu je jeden kus. Pri vyššom odbere však ponúkame zľavy. A to podľa množstva objednaných produktov. Čím väčšia je objednávka, tým je logicky nižšia cena za jeden kus rúška, polomasky alebo gélu. Cenovú ponuku prispôsobujeme vždy na mieru.

Neváhajte nás kontaktovať a vyskladáme vám riešenie šité na mieru.

Vyžiadať cenovú ponuku