Polomaska Ambrela® AG+

Prémiová 4-vrstvová ochranná polomaska Ambrela® AG+

Obsahuje až dve filtračné vrstvy MELTBLOWN s aktívnym striebrom. Z oboch strán ich prekrýva vrstva 100% priedušnej a hypoalergénnej netkanej textílie.

Polomaska Ambrela Ag+ je opakovane použiteľná až do jej mechanického znehodnotenia. Obsiahnuté aktívne striebro je samočistiace a použité materiály sú odolné voči skorému poškodeniu. Po každom použití stačí masku nechať voľne položenú na vzduchu a po 4 hodinách bude vydezinfikovaná. 

 

Dizajn polomasky je vyrobený v svetovo najobľúbenejšom 3D tvare s rozšírenou výstužou na nos. Perfektne tak prilieha k tvári, ale zároveň netlačí a nedráždi pokožku. Ultratenká konštrukcia umožňuje jednoduchšie dýchanie a komfortné nosenie. Komfort podporujú aj jemné elastické gumičky, ktoré nerežú pokožku, ale tenziou sa prispôsobujú tvaru hlavy.

 

Certifikovaný produkt vyrobený na Slovensku

Polomaska disponuje certifikáciou CWA17553:2020 v kategórii komunitné polomasky. Na základe testovania je zdravotne nezávadná a zodpovedá požadovaným normám. Polomaska je pomôcka na ochranu dýchacích ciest s filtračnou účinnosťou (BFE) minimálne 99%. Chráni nositeľa aj okolie pred prienikom baktérií, vírusov a nečistôt do organizmu.

Aktívne striebro preukázateľne likviduje baktérie a vírusy a následne bráni ich ďalšiemu množeniu. Vo filtračných vrstvách je obsiahnuté aditívum striebra od renomovanej Švajčiarskej spoločnosti SANITIZED®. Táto spoločnosť má vo svete vynikajúce meno, o čom svedčí fakt, že aditívum striebra je odsúhlasené organizáciami ako sú US FDA, EFSA, NFS, US EPA, EU BPR. OEKO-TEX a iné.

 

Vrstvy 100% netkanej textílie charakterizuje vysoká priedušnosť, odpudivosť kvapalín a trvácnosť materiálu a farebnosti.

 

Aký je rozdiel medzi maskou Ambrela Ag+ a väčšinou dovážaných ochranných pomôcok?
Napriek 5 vrstvám je u väčšiny dovážaných pomôcok iba jedna vrstva aktívne filtračná, formou MELTBLOWN. Zvyšné 4 vrstvy zachytávajú povrchové nečistoty a nemajú výrazný vplyv na účinnosť voči baktériám a vírusom. No zato značne sťažujú dýchanie.

Polomaska Ambrela Ag+ obsahuje 2 aktívne vrstvy MELTBLOWN, s obsahom striebra. Ultratenká konštrukcia masky zároveň výrazne zjednodušuje dýchanie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Základná línia

 

Polomasky Ambrela Ag+ ponúkame vo viacerých základných farbách.

Kúpiť produkt

Dizajnová línia

 

Polomasky Ambrela Ag+ ponúkame aj v prémiových dizajnových prevedeniach. Dbáme nielen na účinnosť a komfort, ale aj vkusný dizajn. Neustále preto vyvíjame nové modely.

Kúpiť produkt

Správna manipulácia s polomaskou

 

Pred nasadením si vydezinfikujte ruky antibakteriálnym gélom alebo mydlom a vodou. Počas používania sa polomasky nedotýkajte. Ak tak urobíte, vydezinfikujte si ruky. Pri skladaní polomasky z tváre, chytajte len popruhy.

Polomasku uchyťte za popruhy a priložte na tvár.
Zafixujte polomasku popruhmi za ušami spôsobom, aby bola miera netesnosti čo najnižšia.
Upravte okraje pri nose, aby neodstávali.
Uistite sa, že polomaska zakrýva ústa, nos aj bradu.

Správna starostlivosť o polomasku

 

  • Polomasku je možné prať až do 60 stupňov °C
  • Odporúčame masku striedať každé 4 hodiny. To je čas, za ktorý ju aktívne striebro v pokoji vydezinfikuje
  • Od nečistôt ju môžete očistiť aj ručne v teplej vode
  • Nežehliť