Šetrné k prírode

 

Rúško a polomasky ambrela spolu s antibakteriálnym gélom obsahujú aktívne striebro. Striebro je prírodný kov, ktorý je pre planétu nezávadný. Nezaťažuje životné prostredie.

Vďaka aktívnemu striebru sú naše produkty šetrné k prírode. Zabezpečuje to najmä dlhodobá účinnosť a opakovateľné použitie.

Rúško a polomaska ambrela AG+ sú opakovateľne použiteľné až do mechanického znehodnotenia. Minimálna životnosť je 30 dní, zatiaľ čo klasické jednorazové rúško či respi má životnosť len niekoľko hodín.

Po dobu 30 dní vám teda vystačí jeden produkt namiesto 30 jednorazových. Čo sa týka odpadu, 30 je oproti jednému obrovský nepomer.

Používaním rúšok a polomásk ambrela po sebe zanecháte menšiu ekologickú stopu. Nehovoriac o tom, koľko zdrojov je potrebné vynaložiť na výrobu 30 rúšok v porovnaní s jedným.

Antibakteriálny gél je šetrný k prírode vďaka dlhotrvajúcemu účinku. Každé použitie gélu má nepretržitú účinnosť 3-5 hodín. Aktívne striebro chráni pokožku rúk aj napriek dvom umytiam. Nahrádza tak potrebu ochranných rukavíc, čo je nielen pohodlné, ale tiež šetrné k prírode.

Bežný dezinfekčný gél má jednorazový účinok. Vydezinfikuje ruky, no ďalej ich nechráni.

Náš antibakteriálny gél s aktívnym striebrom vám stačí použiť 2-3 krát počas celej pracovnej doby. Jedno balenie vám teda vydrží aj niekoľko týždňov.

Bežný dezinfekčný gél vám pri pravidelnom používaní vydrží len pár dní.

 
 

Ekológia je dôležitá

V súčasnosti je ekológia dôležitejšia, než kedykoľvek predtým. Preto by sme v nákupnom rozhodovaní nemali pozerať len na produkt a jeho výhody, ale aj na udržateľnosť a ekologickú stopu.

Naše produkty sú šetrné k prírode.