O nás

 

Ako vraví každý podnikateľský príbeh, na začiatku bola myšlienka. V marci 2020 sa situácia zhoršovala. Niektorí ľudia boli skeptickí, niektorí pasívni a niektorí chceli pomáhať.

Jednorazové rúška boli nedostatkový tovar a respirátory slúžili najmä zdravotníckym pracovníkom. Ľudia tak začali vyrábať vlastné, podomácky ušité rúška. Tie však nespĺňali dostatočné filtračné účinky.

Naši výrobní partneri sa rozhodli vyrobiť ochranné rúško, ktoré by spĺňalo viacero faktorov. Chceli, aby nebolo jednorazové, aby bolo priedušné a hlavne, aby chránilo nositeľa aj okolie.

Výsledkom bola prvá verzia rúšok ambrela s aktívnym striebrom. Dezinfekčné účinky striebra sú známe už stáročia. Striebro sa dnes bežne používa v zdravotníctve. Doposiaľ však nie v rúškach. "Neobjavila sa Amerika". Len sa vylepšilo to, čo existuje. Rúška sa postupne vylepšovali a testovali, až do finálnej verzie.

Aj my sme chceli priložiť ruku k dielu. Tak sme sa stali autorizovaným distribútorom.

Naša spoločnosť GM IN MOTION je na trhu už nejaký ten rok. Fungujeme od roku 2009. Preto vieme, aké dôležité je nepoľaviť a naopak neustále prinášať úžitok zákazníkom, partnerom, ľuďom.

 
 

Rúškam Ambrela AG+ sme dali novú tvár

Nie sme obyčajný sprostredkovateľ, ktorý má za cieľ dodať výrobok z bodu A do bodu B.

Sme autorizovaný distribútor preto, lebo si za týmto produktom hrdo stojíme. Nie je to rúško z aliexpressu za pár centov, ktoré by sme predávali s 500% prirážkou. Nestavili sme na zisk, ako niektorí podnikavci.

Stavili sme na pomoc ľuďom a úžitok, ktorý rúško naozaj má. Rúško rieši hneď tri problémy. A to je ochrana, opakovateľné použitie a vysoká priedušnosť.

 

Aktívne striebro obsiahnuté v prostrednej vrstve rúška má až 99,99% účinnosť. Chráni nielen nositeľa, čím spĺňa najvyššie štandardy. Striebro sa navyše po čase samé vydezinfikuje.

Rúško je opakovateľne použiteľné po dobu 30 dní. Vonkajšia aj vnútorná vrstva je vyrobená z netkanej textílie, ktorá zabezpečuje voľné dýchanie.

My ponúkame viac ako len produkt. Zameriavame sa na zákazníka a čo najlepšiu užívateľskú skúsenosť.

Chceme, aby ľudia nosili rúško z vlastnej vôle, nie len z povinnosti. Nemá zmysel nosiť rúško na brade. Chceme, aby sa ľudia nehanbili, že s rúškom vyzerajú ako pacienti.

 
 

Preto navrhujeme vlastné dizajnové variácie rúšok. Dbáme na dizajn, aby boli rúška pekné.

Do našich rúk sme prebrali kompletný branding a distribúciu. Vytvorili sme vlastné balenia, krabičky, príbalové letáky a propagačné materiály.

Vytvorili sme našu vlastnú identitu a značku, pod ktorou tento produkt ponúkame. Rúško Ambrela AG+ je prémiový produkt a my chceme, aby to bolo cítiť.

Ideme ďalej - antibakteriálny gél s aktívnym striebrom

S rúškami idú ruka v ruke antibakteriálne gély. Náš výrobca preto využil vlastnosti striebra aj pri výrobe jedinečného antibakteriálneho gélu.

Neobsahuje alkohol ani žiadne dráždivé prvky. Je zložený len z aktívneho striebra, pomocných látok a vody. Ruky teda nevysúša. Zachováva ich hydratované.

Gél nahrádza potrebu rukavíc, pretože jeho účinok je okamžitý a dlhotrvajúci.

 
 

Na trhu existuje množstvo antibakteriálnych gélov. Takmer všetky však obsahujú alkohol a majú jednorazový účinok. Gél s aktívnym striebrom je unikátny. Uvedomujeme si, aký úžitok a komfort ponúka. Preto sme aj pri tomto produkte prebrali iniciatívu vlastnej propagácie.

Zvolili sme si vlastné fľaštičky, ktoré sú praktické a zároveň pekné. Navrhli sme a vyrobili vlastné etikety, kde sme kládli dôraz na informovanosť a dizajn.

Aktívne pracujeme na rôznych variantoch balení, aby sme vyhoveli bežným ľuďom, ale aj firmám.

Naša pridaná hodnota

Oba produkty majú dlhodobú životnosť. Pri dodržaní odporúčaní si spotrebiteľ zabezpečí vysokú ochranu na dlhé časové obdobie. Minimálne jeden mesiac . Tým pádom za sebou necháva menšiu ekologickú stopu.

Kúpou našich produktov prispievate k šetreniu prírody.

Našou pridanou hodnotou je tiež tvorba informačného obsahu. Snažíme sa ľudí informovať a ukázať im alternatívu. Chceme, aby sa rozhodovali slobodne s vedomím, že majú na výber.

Čo pre nás znamená úspech? Keď si u nás ľudia zakúpia rúško alebo gél preto, lebo chcú chrániť seba a svojich blízkych. Keď rozlíšia, že to nemusí byť len z povinnosti.

V snahe napredovať podporujeme vývoj ďalších produktov ako sú naše najnovšie polomasky Ambrela Ag+